استعفای معصوم زاده از شورای شهر/ رای گیری به هفته آینده موکول شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ماه بانو عضو شورای اسلامی شهر کرمان عصر یکشنبه در نشست عمومی شورای شهر کرمان با بیان اینکه اساس شورا غیر حزبی و مبنای آن همدلی و همفکری است، ادامه داد: در چنین فضایی همه می‌توانند کار کنند.

وی با اشاره به اینکه ما نماینده مردم هستیم و باید به همه مسائل شهروندان توجه جدی داشته باشیم، افزود: سلامت و جان مردم مواردی هستند که نمی‌توان از آن گذشت.

وی گفت: در مورد فعالیت خود در شورا تمام تلاشمان بر این بود که بتوانیم در بخش سلامت، تردد ایمن عابران پیاده و پل‌های عابر پیاده توجه بیشتری کنیم که جا دارد از همدلی و همراهی اعضای شورای شهر در یک سال و نیم گذشته تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به کناره گیری از شور، برای عضو بعدی شورای شهر کرمان آرزوی موفقیت کرد.

رئیس شورای شهر کرمان در پاسخ به استعفای ماه بانو معصوم زاده در نشست عمومی شورا، ضمن تشکر از تلاش‌ها و همراهی وی با اعضای شورا در مدت فعالیت این دوره شورا تاکنون، گفت: حضور یک پزشک به‌عنوان مسئول کمیسیون بهداشت و سلامت شورا بسیار خوب و مورد نیاز بود.

محمد فرشاد ادامه داد: به دلیل تاکید و اصرار «معصوم زاده» بر استعفا به جهت مسائل خانوادگی و حضور وی در دیگر عرصه‌های کاری و سیاسی، در صورت تأیید اعضای شورا، با استعفای وی موافقت کرده و برایش آرزوی موفقیت در تمام عرصه‌های کاری و زندگی داریم.

در پی درخواست استعفای ماه بانو معصوم زاده به شورا، پس از رأی گیری، پنج نفر از اعضای شورا رأی مخالف، پنج نفر رأی موافق و یک نفر رأی ممتنع دادند که بر این اساس رأی گیری مجدداً به هفته آینده موکول شد.